Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eksik dişler sizi hayatınızın gerisinde mi tutuyor?


yansır. Eksik bir diş, sadece estetik bir mesele değil, aynı zamanda özgüveninizi ve yaşam kalitenizi de etkileyebilir. Hayalinizdeki kusursuz gülümsemeye kavuşmanız için implant çözümlerimizle yanınızdayız. Bu adımı atarak hayatınızda yeni bir başlangıca, kendinize olan güveninizde ise yepyeni sayfa açın.
Artık gülüşünüzdeki eksiklikleri saklamaya ihtiyaç duymayın. Kendinizi ödüllendirin; gülüşünüzle sadece çevrenizdekilere değil, en önemlisi kendinize de yeni renk katın Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, gülüşünüzü yeniden şekillendiriyoruz. Gerçek bir değişim için bizimle birlikte adım atmaya ne dersiniz? GÜLÜMSEYİN, ÇÜNKÜ BU EN İYİ AYNA YANSIMANIZ! Hayatınıza yeni bir perspektif kazandırmak için bize ulaşın.

    Biz Kimiz?

    Estediş; diş hekimi Yusuf Seyid Türkeli önderliğinde 2007 yılında Güneşli ’de kuruldu. “Yüksek standartlarda, yenilikleri takip eden uzman kadrosuyla, multidisipliner diş hekimliği hizmeti verme” ana fikri, kliniğin başarısının temelini oluşturmaktadır.  2014 yılında diş hekimi Fazlı Öveç ‘in ekibimize katılımıyla Wyndham Hotel şubesi faaliyete girmiştir. “İnsanlar birbirinden çok farklıdır, herkese uyan değil, kişiye özel tedavi“ yaklaşımı Estediş 2 Wyndham Hotel şubesinin çıkış noktasıdır.

    Hizmetlerimiz

    16 Yıllık Deneyim ile Gülümsemenize Yeniden Kavuşun