Skip to content Skip to footer

İstanbul’da En İyi 5 Yemek Mekanı Önerisi

İstanbul’da En İyi 5 Yemek Mekanı Önerisi

İstanbul, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinden, dünya mutfaklarına kadar hizmet veren birçok restorana ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un en popüler, aynı zamanda dünya çapında en iyi restoranları listelerine girmeyi başarmış restoranlarında eşsiz tadımlar yapabilirsiniz.

İstanbul’un yüzlerce kaliteli restoranı içinden diş tedaviniz sırasında gezip görebileceğiniz İstanbul’da en iyi 5 yemek mekanı önerisi ile keyifli ve lezzetli bir gezi planı yapabilirsiniz. Beyti, Neolokal, Mikla Restaurant, Emporio Ristorante ve Taylan Şef Steakhouse İstanbul ziyaretinizde gideceğiniz yemek mekanları içinde kesinlikle yer almalı.

İstanbul’da En İyi Restoranlar

İstanbul tarih boyunca birçok medeniye ev sahipliği yapmış, birçok tarihi dokuyu barındıran Türkiye’nin eşsiz şehirlerinden biridir. İstanbul’da gezip görebileceğiniz birçok tarihi mekan ve değişik lezzetler ile tanışacağınız birçok restoran alternatifi bulunuyor. Siz de İstanbul’da en iyi 5 yemek mekanı önerisi içinden dilediğiniz restoranda keyfinizce zaman geçirebilirsiniz.

Beyti – Florya

Türkiye’de et yemeği dendiğinde ilk akla gelen restoranlardan biri olan Beyti, Florya’da ulaşıma yakın bir konumda yer alır. İçerisinde 10 adet yeme içme salonunda eşsiz lezzet alternatifleri sunulur. 3 adet terası bulunan restoran, modern mimarisiyle ilgi çekiyor.

Neolokal – Karaköy

Karaköy’de fantastik bir restoran olan Neolokal, toprak anadan ilham alan, eski yemek geleneklerinden örnek alarak tasarlayıp misafirlerine sunan özel restoranlardan biridir. Katmer ve Tirit, Izgara Deniz Levreği en popüler yemek seçenekleridir.

Mikla Restaurant – Beyoğlu

Milka, Beyoğlu’nda The Marmara Pera Otel’in teras katında hizmet veriyor. Türk ve İskandinav dokusunu genel yapıya çarpıcı bir denge ile yansıtan eşsiz lezzetler sunar. Vizyoner ve rafine yemekleri, yeni Anadolu Mutfağı örnekleri, nefes kesen manzarası, ilham verici müziğiyle Mikla, İstanbul’un en güzide restoranları arasında yer alıyor.

Emporio Ristorante – Beşiktaş

İstanbul’un en popüler İtalyan restoranlarından olan Emporio Ristorante, misafirlerini gerçek İtalyan lezzetleri ile bir araya getiriyor.

Taylan Şef Steakhouse – Caddebostan, Kadıköy

Taylan Şef Steakhouse, İstanbul Anadolu yakasında yer alan en popüler et restoranlarından biridir. Şehrin en iyi et yemeklerinden birinin tadına bakabileceğiniz samimi bir mekan sizi bekliyor.

Size özel hissettirecek hizmetlerimiz ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizi özel hissettirecek İstanbul hizmetlerimiz ile tanışmak için hemen iletişime geçiniz.

Leave a comment