Skip to content

KURUMSAL

Estediş; diş hekimi Yusuf Seyid Türkeli önderliğinde 2007 yılında Güneşli ’de kuruldu. Estediş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; yenilikçi bir anlayışla, kanıta dayalı diş hekimliği hizmeti sunabilmek için Estediş Güneşli son teknoloji ürünler ile donatılmıştır.

Diş hekimi Gülay Öveç 2008 yılında alanındaki başarılı çalışmalarıyla ekibimize dahil olmuştur. “Yüksek standartlarda, yenilikleri takip eden uzman kadrosuyla, multidisipliner diş hekimliği hizmeti verme” ana fikri, kliniğin başarısının temelini oluşturmaktadır.

2014 yılında diş hekimi Fazlı Öveç ‘in ekibimize katılımıyla Wyndham Hotel şubesi faaliyete girmiştir. “İnsanlar birbirinden çok farklıdır, herkese uyan değil, kişiye özel tedavi“ yaklaşımı Estediş 2 Wyndham Hotel şubesinin çıkış noktasıdır.

blank

HEKİMLERİMİZ

Dt. Yusuf Türkeli

Dt. Yusuf Türkeli

1995 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Fazlı Öveç

Fazlı Öveç

2007 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Gülay Öveç

Gülay Öveç

2008 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

 

Dt. Arzu Yıldırım

Dt. Arzu Yıldırım

2014 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Dt. Ozan Haksever

Dt. Ozan Haksever

2017 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Dt. Emre Demir

Dt. Emre Demir

2017 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Değerlerimiz

Vizyonumuz

Ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmeti sunan ulusal ve uluslar arası düzeyde örnek kurum olmaktır.

Misyonumuz

Hasta haklarına saygılı, tıbbı etik kurallara uygun, sosyal sorumluluklarının bilincinde, hasta ve hasta yakını memnuniyetini her zaman ön planda tutmak.

BİLGİ TALEP FORMU