Diş Protezi

blank

Hareketli protez hasta tarafından takılıp çıkartılabilen ve eksik dişlerin yerini tutan yapay bir aygıt demektir.

Okumaya devam et

Ağız Kokusu

blank

Diş kliniğimizde bu tedaviler bir taraftan gerçekleştirilirken, diğer taraftan da ağız bakımı eğitimi ve uygulamaları ile kokunun tamamen ortadan kaldırılması sağlanmaktadır

Okumaya devam et

Şeffaf Aparey

blank

ŞEFFAF APAREY tedavisi; hızlı bir şekilde dişlerinizi olması gereken ideal pozisyona kavuşturacak estetiksel ortodontik bir çözümdür.

Okumaya devam et

Ortodonti

blank

Üst çene darlığı gibi özel durumlar dışında, süt dişleri ağızdayken bu tedavi tercih edilmemektedir. Sadece önleyici amaçlı yer tutucu veya transpalatal ark gibi basit uygulamalar ileride oluşacak bozuklukları engellemekte kullanılabilir.

Okumaya devam et

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

blank

Dişi çevreleyen kemik ve dişetindeki azalmalar sonucunda dişler sallanmaya başlar ve nihayetinde dişler çürümeden dolayı kaybedilebilir. Dişeti hastalıkları, genellikle ağrısız ve sinsi bir şekilde ilerler.

Okumaya devam et

Diş Beyazlatma

blank

Tıbbi endikasyon açısından tetrasiklin renkleşmeleri, florozizler gibi değişik hastalıklarda beyazlatma kullanılabilir.

Okumaya devam et

Dental İmplant

blank

Eğer ağızda eksik bir diş söz konusuysa, implant uygulaması gereklidir. Çünkü eksik dişin önündeki, arkasındaki ve karşısındaki dişler zamanla eksik olan diş bölgesini kapatırlar.

Okumaya devam et

Estetik Diş Hekimliği

blank

Estetik beklentilerle diş hekimine başvuran hastanın öncelikle fotoğraf kayıtları alınır. Alınan kayıtlar dijital ortama aktarılarak, mevcut durum tespit edilip yapılacak düzenlemeler değerlendirilir.

Okumaya devam et