blank

Metal diş tellerini kullanmak istemiyor ve bir alternatif mi arıyorsunuz ?

ŞEFFAF APAREY tedavisi; hızlı bir şekilde dişlerinizi olması gereken ideal pozisyona kavuşturacak estetiksel ortodontik bir çözümdür. Metal diş tellerine gerek kalmadan, dışarıdan farkeedilmesi güç olan bu tedavi yöntemi ile çapraşık diş problemlerinin önüne geçilebilmektedir

blank
Şeffaf Aparey

AVANTAJLARI

Konforlu

Metal diş tellerine kıyasla daha acısız ve konforlu bir ortodontik tedavi yöntemidir. Gün içinde ağzınızda Şeffaf apareylerinin olduğunu dahi unutacaksınız.

Hijyenik

Şeffaf apareyler sağlıklıdır, özel olarak üretilir. Temizdir. Dis sağlıgınızı olumsuz etkilemez. İşinizde, evinizde, şehir yaşamınızda günlük aktivitelerinizde Apareylerinizle mükemmel bir uyum içinde olacaksınız.

Kişiye Özel

Şeffaf apareyleri kişiye özel olarak en son 3D printer ve 3D scanner teknolojileri kullanılarak en ileri malzemelerden üretilir.

Kolay

Şeffaf apareylerinin kullanımı çok kolaydır. Özel günlerinizde ve gecelerinizde hekiminize danışarak kullanmayabilirsiniz. Her sıralı şeffaf apareyde mutlu ve sağlıklı gülüsünüze bir adım daha yaklaşacaksınız.

Şeffaf

Şeffaf apareyler modern ortodontide istediğiniz gülüşe kavuşmanızı sağlayacak en estetik ve şeffaf çözümdür. En yakınlarınız dahi dişlerinizin ortodontik tedavi altında olduğunu fark etmeyecekler.

TEDAVİ SÜREC­İ

 1. Muayene

  Tedavinizi gerçekleştirecek diş hekimi ile ağız ve diş sağlıgınızın aparey tedavisine uygun olup olmadığı kontrol edilir.

 2. Ölçü

  Ağız ve diş sağlığınız aparey tedavisine uygun olması durumunda hekiminiz ağız ölçülerinizi alarak işe başlar.

 3. Analiz

  Ağız ölçülerinize göre hazırlanmış, kisiye özel 3D tedavi planını diş hekiminiz ile birlikte 3 boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.

 4. Üretim

  Analizin onayıyla birlikte kişiye özel tasarlamış her bir aparey 3D printerlar ile üretilerek diş hekiminize teslim edilir.

Kullanım kolaylığının keyfini çıkarın!

Şeffaf Aparey, ideal gülüşünüze kavuşmanızı sağlayacak görünmez ortodontik tedavi yöntemidir. Diş hekiminiz ile tedavi planını tamamen kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Şeffaf apareylerinizi istediğiniz zaman takıp çıkartabileceğiniz için , kontrol tamamen diş hekiminizde ve sizde olacak. Eğer ortodontik tedavinizin başkaları tarafından fark edilmeyecek şekilde yapılmasını istiyorsanız Şeffaf apareyler ile hemen tanışın.

Şeffaf Plak tedavisi ne kadar sürer?

Diğer tüm ortodontik tedavilerde olduğu gibi şeffaf plak tedavisinin süresi tedavi edilmesi gereken bozukluğun derecesine göre ve kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bu tedavide önemli olan hastanın plaklarını gün içerisinde söylenen süre boyunca kullanması gerektiğidir. Hasta tedaviye uyum gösterirse diğer ortodontik tedavi yöntemlerinden daha kısa sürebilmektedir.

Şeffaf Aparey Etkisini Görün

İlgili İşler

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir