Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Şeffaf Aparey

Şeffaf Aparey

Şeffaf Aparey tedavisi; hızlı bir şekilde dişlerinizi olması gereken ideal pozisyona kavuşturacak estetiksel ortodontik bir çözümdür. Metal diş tellerine gerek kalmadan, dışarıdan fark edilmesi güç olan bu tedavi yöntemi ile çapraşık diş problemlerinin önüne geçilebilmektedir

AVANTAJLARI

Konforlu

Metal diş tellerine kıyasla daha acısız ve konforlu bir ortodontik tedavi yöntemidir. Gün içinde ağzınızda şeffaf apareylerinin olduğunu dahi unutacaksınız.

Hijyenik

Şeffaf apareyler sağlıklıdır, özel olarak üretilir. Temizdir. Diş sağlığınızı olumsuz etkilemez. İşinizde, evinizde, şehir yaşamınızda günlük aktivitelerinizde apareylerinizle mükemmel bir uyum içinde olacaksınız.

Kişiye Özel

Şeffaf apareyleri kişiye özel olarak en son 3D printer ve 3D scanner teknolojileri kullanılarak en ileri malzemelerden üretilir.

Kolay

Şeffaf apareylerinin kullanımı çok kolaydır. Özel günlerinizde ve gecelerinizde hekiminize danışarak kullanmayabilirsiniz. Her sıralı şeffaf apareyde mutlu ve sağlıklı gülüşünüze bir adım daha yaklaşacaksınız.

Şeffaf

Şeffaf apareyler modern ortodontide istediğiniz gülüşe kavuşmanızı sağlayacak en estetik ve şeffaf çözümdür. En yakınlarınız dahi dişlerinizin ortodontik tedavi altında olduğunu fark etmeyecekler.

TEDAVİ SÜREC­İ

  1. MuayeneTedavinizi gerçekleştirecek diş hekimi ile ağız ve diş sağlığınızın aparey tedavisine uygun olup olmadığı kontrol edilir.
  2. ÖlçüAğız ve diş sağlığınızın aparey tedavisine uygun olması durumunda hekiminiz ağız ölçülerinizi alarak işe başlar.
  3. AnalizAğız ölçülerinize göre hazırlanmış, kişiye özel 3D tedavi planını diş hekiminiz ile birlikte 3 boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.
  4. ÜretimAnalizin onayıyla birlikte kişiye özel tasarlamış her bir aparey 3D printerlar ile üretilerek diş hekiminize teslim edilir.

Kullanım kolaylığının keyfini çıkarın!

Şeffaf Aparey, ideal gülüşünüze kavuşmanızı sağlayacak görünmez ortodontik tedavi yöntemidir. Diş hekiminiz ile tedavi planını tamamen kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Şeffaf apareylerinizi istediğiniz zaman takıp çıkartabileceğiniz için kontrol tamamen diş hekiminizde ve sizde olacak. Eğer ortodontik tedavinizin başkaları tarafından fark edilmeyecek şekilde yapılmasını istiyorsanız Şeffaf apareyler ile hemen tanışın.

Şeffaf Plak tedavisi ne kadar sürer?

Diğer tüm ortodontik tedavilerde olduğu gibi şeffaf plak tedavisinin süresi tedavi edilmesi gereken bozukluğun derecesine göre ve kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bu tedavide önemli olan hastanın plaklarını gün içerisinde söylenen süre boyunca kullanması gerektiğidir. Hasta tedaviye uyum gösterirse diğer ortodontik tedavi yöntemlerinden daha kısa sürebilmektedir.

Şeffaf Aparey etkisini görmek için bizimle iletişime geçin!