Skip to content Skip to footer

İstanbul’un Havalimanları ve Ulaşım Alternatifleri

İstanbul’un Havalimanları ve Ulaşım Alternatifleri

Asya ve Avrupa yakalarını birbirine bağlayan İstanbul, 2 havalimanına sahiptir. Bunlardan ilki Avrupa’nın en önemli transit yolcu havalimanları arasında bulunan İstanbul Yeni Havalimanı’dır. İstanbul’un Pendik ilçesi sınırlarında yer alan İstanbul’un 2. Havalimanı ise Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. İstanbul’un havalimanı ve ulaşım alternatifleri şehrin gelişmiş ulaşım ağları sayesinde oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Siz de diş tedaviniz için ziyaret edeceğiniz İstanbul’da zengin ulaşım ağı sayesinde konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım Alternatifleri

Havalimanı Transfer Hizmeti: Dilerseniz İstanbul Havalimanı – Klinik arası transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’na ulaşabileceğiniz birçok alternatifi bulunuyor.

Otobüs: İstanbul Havalimanı’na, İETT H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 seferleri ile ulaşabilirsiniz. İETT ye bağlı İstanbul Yeni Havalimanı’nın otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olarak ücretlendirilir.

Havaist: İstanbul’un havalimanı ve ulaşım alternatifleri içinde Havaist önemli bir yere sahiptir. İST-1, İST-2, İST-3, İST-4, İST-5, İST-7, İST-8, İST-15, İST-17, İST19, İST20 numaralı hatlar aracılığı ile yeni havalimanına ulaşabilirsiniz. Belli bir ücret karşılığı ile direk olarak Yeni Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Bazı duraklardan 7 gün 24 saat seferler düzenlenir.

Özel araç; İstanbul Yeni Havalimanı, D20 yolu üzerinde yer alıyor ve bir ucu Tem’e bağlanıyor. Yakınında da O-6 bağlantısı bulunuyor. Havalimanına TEM’den olduğu gibi E5’den bağlanabiliyorsunuz. İstanbul Havalimanı’na Yavuz Sultan Selim Köprüsü aracılığı ile Kuzey Marmara Otoyolu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Alternatifleri

Havalimanı Transfer Hizmeti: Dilerseniz Sabiha Gökçen Havalimanı – Klinik arası transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Pendik’te yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı’na birçok ulaşım alternatifi bulunur.

Havabus: Sabiha Gökçen Havalimanı’na Kadıköy, Taksim ve Yenisahra’dan kalkan Havabus araçlarıyla direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Metro: Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosu ile havalimanına kolaylıkla ulaşılabilir.

Metrobüs: Avrupa Yakası’ndan gelecek yolcular için Metrobüs’ün Uzunçayır durağı ilk noktadır. Buradan Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirler.

Otobüs; Seçimini otobüs olacak yolcular için merkez olarak Bostancı’dan kalkan E-9 hattı, Kadıköy’den kalkan E-10 ve E-11 hatları uygun seçeneklerdir. Avrupa yakasından gelecek yolcular için 4. Levent havalimanına direkt ulaştıran duraktır.

Marmaray: Avrupa Yakası’ndan gelecek yolcular için Marmaray da Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmak için iyi bir alternatiftir.

Size özel hissettirecek hizmetlerimiz ile tanışmak için hemen iletişime geçiniz.

Leave a comment