Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Diş protezi tedavisi, ağızda çeşitli sebeplerle (çürük, dişeti hastalığı vb.) dişlerin kaybedilmesi sonucu bozulmuş olan estetik ve çiğneme fonksiyonunun…

Dİs Beyazlatma İslemi

Öncelikle tıbbi endikasyon gereği ve bunun yanı sıra da estetik sebebiyle uygulanan dişlerin rengini açma işlemidir.

Diş implantı; her türlü diş eksikliğinde, çene kemiğinde eksik olan dişin bulunduğu bölgeye konan ve hammaddesi titanyum olan bir tür vidadır.

Ülkemizde halk arasında çene cerrahisi olarak bilinen ağız, diş ve çene cerrahisi, gömülü dişlerde uygulanacak cerrahi işlemleri kapsar.

Ağız Kokusu

Çok sayıda kişinin yaşadığı bir sorun olan ağız kokusu, birçoğu için korkulu rüyadır. Kişisel olarak kullanılan bazı yöntemlerle bu sorun geçici olarak ortadan kaldırılmaya çalışılsa da, sorunu yaratan asıl kaynağın tespit edilip tedavisi uygulanmadığı sürece, bu sorunun kökten çözümü mümkün olmamaktadır.

Endodonti (Kanal Tedavileri)

Endodonti, kanal tedavisi olarak da bilinir. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan bir tedavi şeklidir.

Günümüzde bireylerin diş hekimine başvurma sebeplerinden biri de estetik bir gülüşe sahip olmaktır.

Diş hekimliğinin diş, çene, yüz bozuklukları ve tedavisiyle ilgilenen bilim dalıdır.

Çocuklara uygulanan her türlü tedavi ve koruyucu diş hekimliği işlemlerini yapan…

Periodontoloji; dişi çevreleyen ve destekleyen dokular olan dişeti, alveolar kemik (dişin çevresindeki kemik), sement (diş kökünü kaplayan tabaka)…

ŞEFFAF APAREY tedavisi; hızlı bir şekilde dişlerinizi olması gereken ideal pozisyona kavuşturacak estetiksel ortodontik bir çözümdür.

Zirkonyum & Porselen Kaplama

Zirkonyum porselenlerin en önemli avantajı estetik oluşudur. Işık geçirgenlik özellikleri sayesinde doğal dişlerle tam bir uyum sağlanabilmektedir. Bu sayede mükemmel bir estetik sonuç elde edilebilmektedir.